Vážení cestovatelé, jsem velmi rád, že již nějakou dobu jsem zde s Vámi. Chci se s Vámi podělit o zkušenost, kterou jsem zde získal. A budu velmi rád, pokud se přihlásí někdo s podobným zážitkem. A zároveň chci upozornit na nekalé praktiky některých „ cestovatelů“ . Před několika měsíci jsem se zde seznámil s cestovatelkou Denisou Kleinovou. Jevila se velmi seriózně a zkušeně a proto jsme se domluvili na cestě na Filipíny a Taiwan. Já jí poslal peníze na letenku a ona měla zakoupit společně. Já zajistil a zaplatil zapůjčení auta v Manile s tím, že jsem vše zaplatil a dohoda byla, že po cestě vše rozúčtujeme. Měla zajistit ještě čtyři noclehy. Zajistila pouze dva a dva jsme řešili bohužel operativně na místě a ty jsem také platil. Po příletu do Manily jsem měnil ještě 500 USD. Denisa Kleinová nic neměnila s tím, že po příletu vše rozúčtujeme. Byla stále se mnou a tak viděla vše co platím. A nebylo toho málo. Platil jsem benzín ( ujeli jsme asi 1100 Km) , platil jsem jídlo, pití, vstupenky, dva hotely, dárky pro rodiče a přátele Denisy Kleinové. Jaké bylo mé rozčarování po návratu. Poslal jsem jednoduché vyúčtování nákladů Denise Kleinové. Jednalo se o pouhých 9000 Kč . Vím, že Denisa Kleinová není sociální případ. A tím vše začalo. Vlastně skončilo. Přestala komunikovat s tím, že nic platit nebude. Vím, že přede mnou byla na cestě do Ománu a tam to dopadlo podobně. Moc rád bych, aby někdo další nedopadl jako já. Děkuji všem za slušné věcné komentáře Aleš  .

Pozor na Denisu Kleinovou!

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

Nechci vám kazit iluze o cestovatelských influencerech, ale těch, kterým IG/FB profil aspoň něco vydělá, je zlomek. Není každý jako slečna Kateřina, která si dovedla vytvořit oddanou sektu. Maximálně tak na své příspěvky uloví nějakého hejla, který jim to zaplatí s naivní vidinou, že se dostane kocour do trouby;) 

3 Citovat

Kulatina do Slanýho👍

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

Nechci vám kazit iluze o cestovatelských influencerech, ale těch, kterým IG/FB profil aspoň něco vydělá, je zlomek. Není každý jako slečna Kateřina, která si dovedla vytvořit oddanou sektu. Maximálně tak na své příspěvky uloví nějakého hejla, který jim to zaplatí s naivní vidinou, že se dostane kocour do trouby;) 

Jasně, jenže ty IG Farben/FB hvězdičky z těch nohsledů a zadelolízačů netahají statisíce, což Deniska pravděpodobně dělá. 

1